niedziela, 29 maja 2016

Creative Minds w Dubaju

Dzięki za życzenia, tort znaleziony w sieci, ja nie przepadam za słodyczami więc za tort posłużyła pizza :)
Dostałam za to wzór, który znalazłam w Creative Minds - jest to spory sklep "artystyczny", bo są tam najróżniejsze rzeczy do robienia makiet, malowania obrazów, filcowania, czego dusza zapragnie. Tylko nie ma białej kanwy ;)

Wzory nie są nowe, są za to dość drogie (jak wszystko w Dubaju, prócz benzyny). Złapałam Bookmarks Inspired by Nature firmy Bucilla za 235 AED (~250 zł). Muliny nieposortowane! :/ I do tego więcej niż przewidzianych sortowników... Ale po moim paryskim UFOKu - którego skończę jak dostanę mulinę Ariadnę z PL (przywiezie koleżanka) za tydzień - będę miała coś kolorowego i uroczego!
 

Co do Dubaju - mój mąż dostał tu pracę w grudniu, a kontrakt podpisał na 2 lata. Więc conajmniej tyle tu będziemy...

5 komentarzy:

Loth Luin pisze...

Cudny zestaw, faktycznie jednak nie jest tanio. Dobrze, ze ma Ci kto przywozić zapasy :) Sklep bardzo mi się podoba, przypomina mi te pasmanterie które odwiedzałam w Chicago :)

Iwonka W. pisze...

Chętnie bym w tym sklepie pobuszowała :)

piegucha pisze...

Na zdjeciach to wyglada dokladnie jak Hobby Lobby w US :) Toczka w toczke, mam podobne zdjecia na blogu. Tylko ceny byly przyjemniejsze, zwlaszcza z kuponami :D

maurycjusz pisze...

wybór zacny chociaż cena faktycznie trochę zaporowa ;) w Dubaju będę przy dobrych wiatrach w grudniu tego roku, jak przezyje wyprawe do Moskwy ;) Czy ten sklep znajduje się w słynnym centrum handlowym może??? pozdrowionka! ;)

violka pisze...

Piękne będą zakładki, życzę bardzo przyjemnego wyszywania, bo zapłaciłaś górę kasy.
Pozdrowionka :)