czwartek, 26 kwietnia 2018

Magiczna kraina

Witajcie :)

Odwiedziliśmy ostatnio Dubai Glow Garden, który wygląda jak wyjęty z Alicji w Krainie Czarów, zwiedza się go po zmroku, kiedy wszystkie instalacje są podświetlone. 


 

 Jest tam oddzielny rezerwat dinozaurów, które gdy się podejdzie wydają przerażające dźwięki oraz nowość, i coś wielce pożądanego w tym regionie, kraina lodu :) Żeby wejść, należy ubrać się w specjalnie przygotowane puchówki. Możecie sobie wyobrazić że dla Arabów i Hindusów jest to niesamowite przeżycie! Ja zmarzłam mimo kurtki ale opłacało się, bo figury z lodu piękne i magicznie podświetlone!


Niedawno odwiedziła nas też wystawa van Gogha (chyba dawno temu było to już w Polsce). Na wielu różnych płaszczyznach pokazane są najbardziej znane obrazy artysty i w tle puszczona jest muzyka oraz informacje z jego życia. Dla mnie, jego wielkiej wielbicielce, było to niesamowite przeżycie!


Poza tym byliśmy w knajpie Doctor's gdzie można usiąść na wózku inwalidzkim (wolę nigdy tego nie doczekać), cukier jest w probówkach do pobierania krwi itp :) są też mini skalniak w szklarni oraz róże które mogą wytrwać kilka lat (nie mam pojęcia jak! ale podobno kosztują kilka stów, więc coś je tam konserwuje).

Postępy z haftem
 Pozdrawiam!

9 komentarzy:

violka pisze...

Mam mieszane uczucia... Ta knajpka z wózkami inwalidzkimi - nie weszłabym tam.
Wystawa van Gogha - dużo fajniejsze doznania :)

Iwona pisze...

Ta knajpka uświadamia, jak wiele możemy stracić...
A poza tym wycieczka wspaniała i niezapomniane wrażenia :-)

musiak87 pisze...

Zdjęcia jak z bajki! Prześlicznie to wszystko wygląda, a już na żywo to musi być istne cudo! Parasolkowe drzewo rewelacja:) Fajna atrakcja naprawdę. Alee knajpa to według mnie lekko przerażająca... Nie wiem czy coś bym w niej zjadła;)
A mój chrząszcz tworzony był w zamierzeniu, miałam jasno sprecyzowany cel, choć przyznam,że troszeczkę go w trakcie tworzenia zmieniłam. Głównie kolorystykę. Tak jakoś samo wyszło;)
Pozdrawiam wiosennie!!!

Małgosia - "Sztuka w papilotach" pisze...

Mnie też najbardziej zachwyciło drzewo parasolkowe :). Zresztą w ogóle to bardzo ciekawe atrakcje. Knajpka na pierwszy rzut oka średnio zachęcająca, ale może być ciekawym doświadczeniem. A wystawy van Gogha zazdroszczę, też go uwielbiam!

Jagna pisze...

obłędne zdjęcia :) musiało to robić niesamowite wrażenie na żywo :)

mallaneska pisze...

Wspaniała wycieczka.Zdjęcia to prawdziwa uczta dla oczu.
Pozdrawiam

Jadwiga Król pisze...

Tylko Ci pozazdrościć tak wspaniałego,bajkowego przeżycia.Na pewno zostanie to długo w Twojej pamięci:)Pozdrawiam

Anek73 pisze...

Zjawiskowe miejsce... A wózek... mam świadomość, że czeka mnie za jakiś czas, więc jakoś nie przeraża już...

http://przystanek-klodzko.pl

jorjorbeth pisze...

i like so much...Thanks for sharing the good information!
แทง บอล ฟรี