piątek, 19 maja 2017

Jak wypełnić tę pustkę..?

W związku z cudowną okolicznością zdobycia przeze mnie nowej pracy, miałam teraz 2 tygodnie przymusowego urlopu. Każdy będąc w Emiratach w celach nieturystycznych potrzebuje wizy. Dlatego też musiałam zmienić wizę na sponsorowaną przez mojego nowego pracodawcę. Aby móc otrzymać taką wizę trzeba prócz dostarczenia mnóstwa formularzy przejść badania lekarskie (po pobraniu krwi robią test na HIV i żółtaczkę oraz wykonują za pomocą promieni Roentgena prześwietlenie płuc). Dopiero otrzymawszy odpowiednie wyniki można ubiegać się o wizę.

W międzyczasie miałam chwilkę na haftowanie. Szybki mały haft i mamy koszyczek z kwiatkami:Jednak po oprawieniu powstała pusta przestrzeń nad koszyczkiem, która aż krzyczy żeby się nią zająć... Możecie coś zaproponować? Myślałam nad jakimś inicjałem albo datą, ale sama nie wiem... Podpowiecie coś może z własnych doświadczeń z takimi sytuacjami?

5 komentarzy:

Doriss pisze...

Śliczny hafcik. Ja bym zmieniła ramkę na kwadratową a dookoła haftu dała koronkę.
Pozdrawiam
D.

Piegucha pisze...

Też zmieniłabym ramkę na kwadratową. Mam stokrotki z tej serii :D

damar5 pisze...

Tyle materialu dookola to moze bys sie pokusila na "wafelka"?

http://pinwheelponders.blogspot.de/2008/12/some-thoughts-on-padded-ornaments.html?m=1

A jesli nie to faktycznie mala,kwadratowa rameczka bedzie najlepszym rozwiazaniem :)
Poz.Dana

Sztuka w papilotach pisze...

Najlepiej zmienić ramkę, ale jeśli chcesz zostawić ramkę, to można dorobić passe-partout w odpowiednim rozmiarze, czyli z otworem kwadratowym i zlokalizowanym na środku całego obrazka. ja tak często robię jak mam niezbyt dopasowaną ramkę. Można też doczepić koronkę jako ornament u góry i jeszcze dopiąć jakąś zawieszkę biżuteryjną, na przykład z maciupkim motylkiem.

Agnieszka Krawczyk pisze...

Koszyk z kwiatami wygląda pięknie. :))