piątek, 27 stycznia 2012

Kwiatek dość rzadki i ramka nieuchwytna

W naturze mało jest kwiatów w takim kolorze, tym bardziej cieszy ukończenie pierwszego takiego kwiatka w Moście BrasiliaA tu nowa pocztówka, z kolekcji mostów - Rosjaps. Gdzie zaopatrujecie się w ramki do haftów?
Przyznam, że szukam dużej grubej ramy (ok. 50 mm) na małe hafty serii kotów, o wymiarach 5x7 cm (wymiar środka ramki). Ciężko coś znaleźć..:(

9 komentarzy:

Daniela pisze...

Kwiatek piękny!Ja wybieram ramki w zakładzie oprawiającym obrazy, ale one sa dość drogie, bo płaci się od ilości zużytego materiału!

Jagna pisze...

zapowiada sie piękny hafcik :)

Doriss pisze...

Dużo różnych ramek na przecenach można dostać w marketach budowlanych.Ja sporo kiedyś zakupiłam po 5 pln w Leroy Merlin, były porysowane i brudne ale po piaskowaniu i malowaniu wyglądały jak nowo narodzone.
Hafcik super się prezentuje. Pozdrawiam

haftytiny pisze...

No kolejny most na kanwie:D kwiatek ma faktycznie ciekawe kolory:D ramki tak jak Doriss polecam ze sklepów budowlanych, a na temat kartki z Rosji się nie wypowiadam:D

summer21 pisze...

takich malych nie wiem, ale ja poki co w sklepie coricamo:)

Edyta pisze...

Piękny kwiat. A z ramkami też mam problem :(

Lothluin pisze...

Piękny kwiatek, i bardzo fajny nabytek do Twojej kolekcji. Co do ramek ja jestem wierna białym z IKEI bo pasują do mojego pokoju, są grube i mają pass portu. U mnie na blogu prawie wszystko jest w nie oprawione :)

shibi pisze...

witam, kwiat doprawdy magiczne sprawia wrażenie. Co się tyczy ramek, ja zamawiam zawsze na wymiar w zakładzie fotograficznym mam taką opcję. Ciut więcej płacę, jednak zawsze jestem zadowolona, i sama wybieram jaką ramę chcę.

haftytiny pisze...

zapraszam na zabawę:D